Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
mariutto
Member
Od: 08.2009
Offline
#
4653
10.08.2011, 16:08
Proszę was, dopingujcie Wisłę na maxa! To jest teraz naszym piłkarzom bardzo, bardzo potrzebne!
FC MIECHÓW
mariutto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mariutto
Znajdź inne posty napisane przez mariutto