Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
3667
10.08.2011, 15:53
Sprzedam:
-Nokia 5310 XpressMusic (Karta pamięci 2gb, słuchawki, bez simlocka).W telefonie do wymiany jest wyświetlacz.Telefon normalnie się włącza, ale widać tylko trochę ekranu.Można odbierać połączenia, słuchać muzyki.
TANIO!
Kontakt PRIV
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894