Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3667
Stary 10.08.2011, 15:53
Sprzedam:
-Nokia 5310 XpressMusic (Karta pamięci 2gb, słuchawki, bez simlocka).W telefonie do wymiany jest wyświetlacz.Telefon normalnie się włącza, ale widać tylko trochę ekranu.Można odbierać połączenia, słuchać muzyki.

TANIO!
Kontakt PRIV
Odpowiedz cytując