Dzisiaj przypadkiem traflem na stronke w wikipedii o mafii weglowej. Proponuje kazdemu przeczytac calosc (bardzo pobiezne i krotkie streszczenie) wraz z ostatnim zdaniem. I znowu odwieczny dylemat, smiac czy plakac?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mafia_w%C4%99glowa
Zniknal i juz. Koniec sprawy. Nikt nie wnika no bo co? Przeciez zniknal...