Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 10.08.2011, 15:34
Cytat:
moge gamoniu nie wiedziec bo nigdy nie korzystalem tu z opcji edytuj a panel moderatorski daje inne opcje usuwania.
Dlaczego wyzywasz go od gamoni, skoro jego i Twoja wypowiedź to jedno i to samo?

Co do ankiety, oczywiście druga opcja. W tym roku jednak stało się tak, że w gronie polskich drużyn walczących o fazę grupową jest WKS, więc również im z całego serca kibicuję.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując