Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 10.08.2011, 15:30
Ja życzę jak najlepiej Śląskowi i Legii , jedyne kluby którym bym nie kibicował w pucharach to Cracovia ze wszystkimi swoimi zgodami , oraz Ruch Chorzów ...
Odpowiedz cytując