Temat
:
Czy tu "kibicujemy" innym polskim dużynom w Europie?
Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
Od: 10.2009
Offline
#
100
10.08.2011, 15:30
Ja życzę jak najlepiej Śląskowi i Legii , jedyne kluby którym bym nie kibicował w pucharach to Cracovia ze wszystkimi swoimi zgodami , oraz Ruch Chorzów ...
Squirtle88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Squirtle88
Znajdź inne posty napisane przez Squirtle88