dulli78 napisał(a):

|
Dzięki Ojgeniuszowi i Smudzie nasza kadra narodowa do tego stopnia mi obrzydła i zobojętniała, że dopiero przed 10 minutami dowiedziałem się, że gramy dzisiaj jakiś mecz. Pewno obejrzę z przyzwyczajenia.
|
Dyzma kazał nazywac Polańskiego nie Ojgenem ale swojsko Gienkiem.