Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6647
Stary 10.08.2011, 15:25
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki Ojgeniuszowi i Smudzie nasza kadra narodowa do tego stopnia mi obrzydła i zobojętniała, że dopiero przed 10 minutami dowiedziałem się, że gramy dzisiaj jakiś mecz. Pewno obejrzę z przyzwyczajenia.
Dyzma kazał nazywac Polańskiego nie Ojgenem ale swojsko Gienkiem.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.08.2011 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując