Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5894
Stary 10.08.2011, 15:04
krakus79 napisał(a):Wyświetl post
Masz pierszeństwo ale jedynie na zakup biletu na miejsce. W kolejce musisz stać.
Ale jak jesteś kozak to idź na początek kolejki i powiedz żeby cię przepuścili po 3 godzinach stania
Oczywiście nie zapomnij uzasadnić swojej prośby posiadanym karnetem na lige
...i dodaj na końcu-PROSZĘ! Ujmiesz ich z miejsca
Odpowiedz cytując