h3po4 napisał(a):

Bo kumple nie mieli kart kibica, więc mogłeś im kupić na pesel.
Gdyby tak ową karte mieli to by się nie dało
Na mecze w europejskich pucharach nie trzeba mieć Karty Kibica!
na mecze Ekstraklasy Trzeba!
|
Ciekawe jak to sobie w klubie wyobrażają, to ja mam jechać dzisiaj z Gdańska 600 km żeby pokazać swoją kartę kibica i kupić bilet? A nie może tego zrobić mój kumpel? To jest jakiś absurd żebym miał jechać 1200 km w jeden dzień aby pokazać swoją kartę kibica i kupić bilet na mecz LM. Wisła mi na GG odpisuje że będzie problem. PORAŻKA.
Niedługo dojdzie to tego że taniej mi wyjdzie aby pojechać na wyjazd, bo bliżej już mam niż 4 razy do Krakowa. Mam nadzieje że uda sie mojemu kumplowi kupić te bilety...