http://www.youtube.com/watch?v=8nMoEMiHr4M - nie wiem, czy to już tu było, ale Maor porusza tu temat reprezentacji i jak dla mnie jego wypowiedź jest jednoznaczna, więc jeśli nawet to Smuda nie ma już o czym z nim rozmawiać. chyba że Melikson jest zmienny jak Ojgen Polanskyy