|
Na Zagłebiu może być troche mniej osób... jak i rownież poźniej na niektórych meczach - teraz juz były 2 mecze na których wyższe ceny. W przypadku Zagłebia i Apoelu - 2 mecze + KK to minimalnie ok 100 zlotych jak nie wiecej. Nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić biorąc pod uwage ze byly poprzednie mecze. Wiec jesli ktos ma wybrać między Zagłebiem a Apoelem to wybór jest wiadomu. Do tego sporo osób jest na wakacjach czy okres wakacyjny to też wesela i np dlatego mnie nie ma na meczu z Zagłębiem..
Jeśli chodzi o to że będą ludzi na stadionie którzy nigdy na nim nie byli? no to przecież logiczne - frekwencja sie zwiekszyla z 18 tys z rundy wiosennej, nie liczac meczu z Polonia, do 23-24 tys. Jak na wakacje to jest mega dobry wynik i bylby lepszy. Apoel to nie taki wielki przeciwnik zeby typowi pilkarscy kibice sie zjezdzali. Sa duzo lepsze warunki ogladania meczow, kazdy juz teraz wie ze jest bezpiecznie, druzyna dobrze zaczela grac, do tego lepszy marketing, choc narazie cisza przed burza - tj wraz z ukoneczeniem stadionu (nie sys. oddymiania ale spiecia wszystkich systemow) pojawi sie nowa strona, widoczniejszy marketing, kupowanie biletow przez internet. Dodatkowo pod koniec roku być może muzeum i nowy sklep.. Nawet na takim Litexie bilety sie skonczyly, gdyby bylo wiecej biletow to pewnie 27-28 tys by bylo..
Dodatkowo od wrzesnia/pazdziernika wiecej studentow wroci, wiec to na pewno poprawi frekwencje..
|