|
Senior Member
Offline
|
#4651

10.08.2011, 14:22
|
Cytat:
Źli ludzie chcieli was oszukać - mecz z APOEL-em będzie w nSport, ale też w otwartym Polsacie.
Co do rewanżu - na razie nie ma oficjalnych informacji, więc nie wierzcie w to, co na razie czytacie!
|
http://www.facebook.com/WislaKrakow
|
|