Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4651
Stary 10.08.2011, 14:22
Cytat:
Źli ludzie chcieli was oszukać - mecz z APOEL-em będzie w nSport, ale też w otwartym Polsacie.
Co do rewanżu - na razie nie ma oficjalnych informacji, więc nie wierzcie w to, co na razie czytacie!
http://www.facebook.com/WislaKrakow
Odpowiedz cytując