Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5884
Stary 10.08.2011, 14:13
h3po4 napisał(a):Wyświetl post
Bo kumple nie mieli kart kibica, więc mogłeś im kupić na pesel.
Gdyby tak ową karte mieli to by się nie dało
Na mecze w europejskich pucharach nie trzeba mieć Karty Kibica!
na mecze Ekstraklasy Trzeba!
Powiem tylko tyle. Klub to jest banda zjebów. Tak skomplikować zasady jak z tymi kartami, peselami, zniżkami, rezerwacjami to umieją zrobić tylko"magowie" z ministerstwa finansów w odniesieniu do podatków. Czy jest WIELKIM problemem powiedzenie: każdy ma mieć kartę(bo robi się ją w 5 minut do jasnej ciasnej!!!) i powiedzieć: każdy kto ma karnet może sobie kupić bilet do dnia X., a po dniu X.wszyscy? A nie wprowadzają tych co mają karnety , ale nie mają rezerwacji, tych co mają karte, ale muszą z niaprzyjść, bilety papierowe na takie mecze, bilety elektroniczne na inne mecze.... BASAŁAJ!!!! PO CO KOMPLIKOWAĆ ŻYCIE SOBIE I INNYM
Odpowiedz cytując