bebeto napisał(a):

To się coś zmieniło od Litexu ? Bo ja wtedy kupowałem na pesel dwóm osobom bez problemowo...
|
Bo kumple nie mieli kart kibica,
więc mogłeś im kupić na
pesel.
Gdyby tak ową
karte mieli to by się
nie dało
Na mecze
w europejskich pucharach nie trzeba mieć Karty Kibica!
na mecze
Ekstraklasy Trzeba!