Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5880
Stary 10.08.2011, 13:59
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Stary przy takiej organizacji, to mogą sobie moją rezerwacją do dzisiaj włącznie dupe wytrzeć. Mogli dać do 9, a teraz niech już łaski nie robią. Biletów nie kupiłem wcześniej, bo czekałem na kartę kumpla, który mi ją wysyłał pocztą z wakacji, bo niestety nr pesel to za mało żeby zidentyfikować osobę w tym zajebistym systemie biletowym. Więc proszę Cię nie mędrkuj teraz...
To się coś zmieniło od Litexu ? Bo ja wtedy kupowałem na pesel dwóm osobom bez problemowo...
Odpowiedz cytując