zim zum napisał(a):

|
Stary przy takiej organizacji, to mogą sobie moją rezerwacją do dzisiaj włącznie dupe wytrzeć. Mogli dać do 9, a teraz niech już łaski nie robią. Biletów nie kupiłem wcześniej, bo czekałem na kartę kumpla, który mi ją wysyłał pocztą z wakacji, bo niestety nr pesel to za mało żeby zidentyfikować osobę w tym zajebistym systemie biletowym. Więc proszę Cię nie mędrkuj teraz...
|
To się coś zmieniło od Litexu

? Bo ja wtedy kupowałem na pesel dwóm osobom bez problemowo...