Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 10.08.2011, 13:53
Jakoś jak Amica grała w pucharach nie potrafiłem jej kibicować , cieszyłem się jak w końcu odpadli , natomiast nie wiem czemu ale jak gra Legia to wcale nie życzę im źle . Nie będę się jakoś przesadnie cieszył ich sukcesami , ale wolę już , żeby wygrała Legia niż jakieś Turki czy inne wynalazki

A Śląskowi i Jagielloni wiadomo kibicowałem z całego serca .
Odpowiedz cytując