Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5872
Stary 10.08.2011, 13:22
Wiślak1989 napisał(a):Wyświetl post
witam stoje w kolejce do kas. Kolejka jest do ul. Reymonta. I mam pytanie czy orjentuje się ktoś czy są jeszcze bilety na f na mecz z apoelem?
To wiedzą sprzedajacy w kasach, a nie my na forum.
Odpowiedz cytując