Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
arturtsw
Member
Od: 07.2007
Offline
#
4647
10.08.2011, 13:18
Ludzie! Przed nami 2 bardzo ciężkie mecze a wy już piszecie z kim zagramy, BVB w koszyku razem z nami. Ogarnijcie się jeszcze.
arturtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arturtsw
Znajdź inne posty napisane przez arturtsw