Kociewiak napisał(a):

a łyche to ja już Traore obiecałem także kolego nie ciesz się tak heh
|
Cieszę się, cieszę. Tyle zmartwień ostatnio, więc przynajmniej z tego mogę się pośmiać. Traore nie grał mimo wszystko źle, ale gra całej drużyny była mocno nijaka.