Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15532
Stary 10.08.2011, 13:08
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
a łyche to ja już Traore obiecałem także kolego nie ciesz się tak heh
Cieszę się, cieszę. Tyle zmartwień ostatnio, więc przynajmniej z tego mogę się pośmiać. Traore nie grał mimo wszystko źle, ale gra całej drużyny była mocno nijaka.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 10.08.2011 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując