Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5869
Stary 10.08.2011, 12:58
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nie, idziesz prosto na górę i wyrabiasz kartę, później stajesz w kolejce po bilet!!

czasem zanim zadasz pytanie poczytaj oficjalną stronę, chyba, że nie rozumiesz słowa pisanego!!
Dzięki...Ale akurat jestem zajęty a forum jest po to aby wymieniać się informacjami, więc pomyslałem że tu się szybciej dowiem
Odpowiedz cytując