domin_czyzyny napisał(a):

nie, idziesz prosto na górę i wyrabiasz kartę, później stajesz w kolejce po bilet!!
czasem zanim zadasz pytanie poczytaj oficjalną stronę, chyba, że nie rozumiesz słowa pisanego!!
|
Dzięki...Ale akurat jestem zajęty a forum jest po to aby wymieniać się informacjami, więc pomyslałem że tu się szybciej dowiem