Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5866
Stary 10.08.2011, 12:56
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Ok...ale mam iść do kasy czy tam na góre? Mam stać w kolejce 3 godziny żeby wyrobić karte :/ a potem drugie 3 żeby kupić bilet?
nie, idziesz prosto na górę i wyrabiasz kartę, później stajesz w kolejce po bilet!!

czasem zanim zadasz pytanie poczytaj oficjalną stronę, chyba, że nie rozumiesz słowa pisanego!!
Odpowiedz cytując