wiślak1906forever napisał(a):

|
Ok...ale mam iść do kasy czy tam na góre? Mam stać w kolejce 3 godziny żeby wyrobić karte :/ a potem drugie 3 żeby kupić bilet?
|
nie, idziesz prosto na górę i wyrabiasz kartę, później stajesz w kolejce po bilet!!
czasem zanim zadasz pytanie poczytaj oficjalną stronę, chyba, że nie rozumiesz słowa pisanego!!