http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
W zimie śmiali się z Wisły i jej "zaciągu" z Bułgarii i Izraela, niedługo w każdym klubie będzie Izraelczyk najlepiej w duecie z Bułgarem.
http://www.90minut.pl/news/164/news1...-Cracovii.html
http://www.90minut.pl/news/164/news1...raelczyka.html
I nasz niedoszły transfer na Cyprze:
http://www.90minut.pl/news/164/news1...thossisie.html
E: Przypadkiem nasi skauci tego Gadzewa nie obserwowali?