Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15530
Stary 10.08.2011, 12:52
River napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie zagra za miesiac z nami. Przynajmniej nie bedzie ludzi w....ial swoim burackim zachowaniem i nikomu palca sie wsadzi
E tam.
Jakby nie było w tym Lechu jakimś tam rezerwowym nie był. Nie wiem jaki klimat jest w szatni czy masełko czy margaryna ale dla mnie Marmolada był/jest jednym z lepszych obronców w tej lidze.
I o wiele wiecej frajdy sprawiło by mi wygranie z Leszkami będacymi w najmocnijszym ustawieniu a nie osłabionymi. Co to za frajda ograć frajera.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując