River napisał(a):

Czyli nie zagra za miesiac z nami. Przynajmniej nie bedzie ludzi w....ial swoim burackim zachowaniem i nikomu palca sie wsadzi
|
E tam.
Jakby nie było w tym Lechu jakimś tam rezerwowym nie był. Nie wiem jaki klimat jest w szatni czy masełko czy margaryna ale dla mnie Marmolada był/jest jednym z lepszych obronców w tej lidze.
I o wiele wiecej frajdy sprawiło by mi wygranie z Leszkami będacymi w najmocnijszym ustawieniu a nie osłabionymi. Co to za frajda ograć frajera.