Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5861
Stary 10.08.2011, 12:52
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Jutro wybieram się po bilety na mecz z Zagłębiem a zarazem chce wyrobić nową karte kibica.Mógłby mi ktoś na pisać gdzie mam to zrobić?
W strefie kibica.
Odpowiedz cytując