Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1992
Member
Od: 06.2009
Offline
#
5859
10.08.2011, 12:50
jest możliwość wymiany biletu? np. kupiłem na C a chce isć na G.
wiślak1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1992
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1992