Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 10.08.2011, 12:39
Ja uważam, że nie jesteśmy Anglią. czy Hiszpanią, żebyśmy mieli tyle drużyn co roku i musieli wybrzydzać o tym kto gra w pucharach i nie kibicować naszym polskim drużynom. Niestety moment, w którym dwie polskie drużyny spotkają się w pucharach europejskich prędko nie nadejdzie i do tego momentu nigdy nie będę nie kibicował polskiej drużynie w europie. A najmocniej oczywiście będę wspierał Wisełkę.
Odpowiedz cytując