Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5856
Stary 10.08.2011, 12:32
szkoda że nie ma osobnego okienka dla osób chcących kupić tylko bilet na Zagłębie bo ta kolejka to masakra


super sprawa,dzięki za informacje bo już się bałem że będę musiał stać w tej kolejce
Powód: odpowiedź
Ostatnio edytowane przez lordes : 10.08.2011 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując