|
szkoda że nie ma osobnego okienka dla osób chcących kupić tylko bilet na Zagłębie bo ta kolejka to masakra
super sprawa,dzięki za informacje bo już się bałem że będę musiał stać w tej kolejce
Powód: odpowiedź
Ostatnio edytowane przez lordes : 10.08.2011 o godz. 12:43.
|