Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5855
Stary 10.08.2011, 12:30
Ale po co te histerie. Mecz z Zagłębiem w sobotę o godz. 18.00 czyli za ponad 3 dni. A tu juz niektórzy frekwencje liczą. Jak tacy dobrzy jesteście to na Rynek i robić konkurencję wróżce spod Sukiennic.
Nie ma też co wypominac innym kibicom, że mecz z Apoelem cieszy się większym zainteresowaniem niż mecz z Zagłębiem. Sytuacja materialna wielu nie jest taka różowa jak to w programach TV przedstawiają, więc jeśli ktos ma do wyboru finansowo jeden mecz to wiadomo jaki wybierze. Najważniejszy dla Wisły mecz od ostatnich kilku lat (o wejście do Raju) czy ligową młóckę z ....Zagłębiem ? Zaledwie 4 dni różnicy między obydwoma meczami też ma duże znaczenie. Długi weekend (Świeto Wniebowzięcia) też swoje robi. Wielu wyjazdowo wykorzysta te 3 dni. Poza tym pamietajmy, trwa nadal sezon urlopowy, co widać choćby po smetnym ruchu ulicznym w mieście. Wielu ludzi nie ma w Krakowie.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 10.08.2011 o godz. 12:47.
Odpowiedz cytując