Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5854
Stary 10.08.2011, 12:28
Fialo bilet w pakiecie to dobry pomysł, przychodzić nie muszą ale klub by zarobił Na pewno te 15-20zł więcej nie przełożyło by się na ilość sprzedanych biletów na APOEL bo i tak zejdą wszystkie.
I już nie przesadzajcie bo w zeszłym roku na ligę też przychodziło mnóstwo kosmitów, poprostu teraz mają alternatywę to w dużej części zrezygnują z ligi dopóki są puchary.

Odpowiedz cytując