Fialo bilet w pakiecie to dobry pomysł, przychodzić nie muszą ale klub by zarobił

Na pewno te 15-20zł więcej nie przełożyło by się na ilość sprzedanych biletów na APOEL bo i tak zejdą wszystkie.
I już nie przesadzajcie bo w zeszłym roku na ligę też przychodziło mnóstwo kosmitów, poprostu teraz mają alternatywę to w dużej części zrezygnują z ligi dopóki są puchary.