Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19509
Stary 10.08.2011, 12:15
Cytat:
nie mam maniakalnego podejścia wmawiania wszem i wobec ze w danej sytuacji wina lezy tylko po jednej stronie...tyle w tym temacie
tu nie trzeba być żadnym maniakiem.
Za burdel na budowie, niedotrzymane terminy odpowiadają 3 podmioty:
- ZIKIT (inwestor)
- Polimex-Mostostal (wykonawca trybun wschodniej i zachodniej)
- Biuro Obtułowicza (opóźnienia w dostarczeniu projektu)
Przy czym na ZIKIT (i Majchrowskiego, w końcu to on zdecydował o wyborze projektanta i inwestorze zastępczym) spadają pierwsze podziękowania, bo nie mają panowania nad wykonawcą, nie prowadzą jakiegokolwiek nadzoru, nie mają pojęcia, co zamówili, a czego nie w przetargu... Polimex gra jak chce, bo nikt nad nimi nie czuwał od początku budowy, a inwestor wierzył na słowo, nie prosząc nawet o przedstawienie harmonogramu budowy.

Wisła nie jest winna w żaden bezpośredni sposób. Dla Wisły to jest kompletnie obca budowa, na którą nie ma obecnie wpływu.
Można co najwyżej gdybać, jak można było temu burdelowi zapobiec 10 lat temu.
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Ok, zgoda. Ale w kotekscie ewentualnego wystepu w grupie LM - mecz jest wydarzeniem jednorazowym. Mozna go "obskoczyć" cateringiem.
Nie tak do końca... UEFA musi się zgodzić na to, że to Wisła zdecyduje, co im zaserwują do jedzenia. Wyboru menu nie będzie, bo nie przygotują nagle 10 rodzaju dań, nie będzie gdzie tego zrobić. Znowu zrobienie całego menu dla x gości to byłoby wywalenie pieniędzy w błoto...
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 10.08.2011 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując