|
On nie napisał że się dziwi tylko że szkoda...
Jak już będzie internetowa sprzedaż to bardzo bym chciał żeby oprócz przedsprzedaży dla karnetowców w drugiej kolejności możliwość zakupu miały osoby, które zaglądają powiedzmy co drugi mecz na Reymonta. Na pewno wielu takich ludzi odejdzie spod kas z niczym a sporą część stadionu zajmą ludzie, którzy chodzą tylko na Legie i derby albo w ogóle, oczywiście wielu z nich wybierze się na C.
|