Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19508
Stary 10.08.2011, 12:12
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
To niby po co projektuje się na stadionach kuchnie i restauracje? Aby jedzenie przywozić spoza obiektu?
Te dania nie będą potrzebne raz na tydzień, a obsługa będzie wymagana codziennie - dla lóż VIP, restauracji, pracowników Wisły, biur.
Catering "zamówić" to można na okazję, a nie do stałej obsługi obiektu. I to też zazwyczaj dla firmy trzeba udostępnić kuchnie.
WSZYSTKIE nowe stadiony mają własne kuchnie i restauracje. Zresztą na naszym również zaprojektowano 2 restauracje i dużą kuchnię główną.
Ok, zgoda. Ale w kotekscie ewentualnego wystepu w grupie LM - mecz jest wydarzeniem jednorazowym. Mozna go "obskoczyć" cateringiem.
Odpowiedz cytując