Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
5845
10.08.2011, 12:09
"
Kolejka po bilety sięga od wejścia do ul. Reymonta, bilety na Apoel schodzą błyskawicznie na Zagłębie nie sprzedano nawet 500."
Damian1241
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damian1241
Znajdź inne posty napisane przez Damian1241