Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19507
Stary 10.08.2011, 12:07
Bardzo fajnie ze UEFA traktuje IV runde eliminacji jak faze grupowa. Napewno nie tylko moim ale wielu z Nas jest marzeniem uslyszec hymn Ligi Mistrzow na R22. Jesli nie daj Boze nie uda nam sie awansowac do grupy to chociaz zasmakujemy tego raju
Odpowiedz cytując