M.Mati napisał(a):

|
Kolejka od Strefy Kibica, przez ul. Reymana, aż pod samą budkę z hot-dogami. Szkoda, że takiego szału biletowego nie ma na sobotni mecz z Lubinem..
|
A dziwisz sie ? Mecz z APOELem, swietna atmosfera, pilka na wysokim poziomie, hymn LM, otoczka tego meczu tez robi swoje. zaloze sie ze 3/4 tej dlugiej kolejki to sa osoby ktore sa na meczu pierwszy raz lub chodza od swieta poprostu. Spotkanie z Zaglebiem, powiedzmy to sobie szczerze nie jest az tak atrakcyjne. Kto ma przyjsc do przyjdzie. Wlasnie na takich meczach pojawiaja sie prawdziwi kibice ktorzy sa pomimo rywala albo jakis innych przeszkod.