Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5843
Stary 10.08.2011, 12:01
M.Mati napisał(a):Wyświetl post
Kolejka od Strefy Kibica, przez ul. Reymana, aż pod samą budkę z hot-dogami. Szkoda, że takiego szału biletowego nie ma na sobotni mecz z Lubinem..
A dziwisz sie ? Mecz z APOELem, swietna atmosfera, pilka na wysokim poziomie, hymn LM, otoczka tego meczu tez robi swoje. zaloze sie ze 3/4 tej dlugiej kolejki to sa osoby ktore sa na meczu pierwszy raz lub chodza od swieta poprostu. Spotkanie z Zaglebiem, powiedzmy to sobie szczerze nie jest az tak atrakcyjne. Kto ma przyjsc do przyjdzie. Wlasnie na takich meczach pojawiaja sie prawdziwi kibice ktorzy sa pomimo rywala albo jakis innych przeszkod.
Odpowiedz cytując