Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5842
Stary 10.08.2011, 12:01
M.Mati napisał(a):Wyświetl post
Kolejka od Strefy Kibica, przez ul. Reymana, aż pod samą budkę z hot-dogami. Szkoda, że takiego szału biletowego nie ma na sobotni mecz z Lubinem..
szkoda... myślę jednak, że na Zagłębiu nie będzie tylu przypadkowych kibiców krakowskiej piłki ...
Odpowiedz cytując