M.Mati napisał(a):

|
Kolejka od Strefy Kibica, przez ul. Reymana, aż pod samą budkę z hot-dogami. Szkoda, że takiego szału biletowego nie ma na sobotni mecz z Lubinem..
|
szkoda... myślę jednak, że na Zagłębiu nie będzie tylu przypadkowych kibiców krakowskiej piłki ...