Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4637
Stary 10.08.2011, 11:51
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
Nawet jak Wisła awansuje to polsat bedzie wolal pokazywac te swoje durne seriale. żal:(
Dzieciaku, najpierw pomyśl zamiast coś napiszesz, bo odechciewa się czytać...
Odpowiedz cytując