Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
śródMieściak
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
23226
10.08.2011, 11:47
takie pytanko:
czy jest jakiś program np google feed coś tam, że zaznaczam jakieś tam stronki i jak tylko pojawi się jakieś uaktualnienie, nowy news, od razu przychodzi mi powiadomienie na komórkę?
śródMieściak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śródMieściak
Znajdź inne posty napisane przez śródMieściak