power1928 napisał(a):

|
Tylko na "N". Swoją drogą to oni mają też tvn, może puściliby to w ogólnie dostepnym kanale.
|
TVN nawet jakby chciał, to nie mógłby puścić tego w otwartym kanale.
Prawa dla TV otwartej posiada Polsat i to on pokaże mecze Wisły.I nie panikujcie.