Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4630
Stary 10.08.2011, 11:38
power1928 napisał(a):Wyświetl post
Tylko na "N". Swoją drogą to oni mają też tvn, może puściliby to w ogólnie dostepnym kanale.
TVN nawet jakby chciał, to nie mógłby puścić tego w otwartym kanale.
Prawa dla TV otwartej posiada Polsat i to on pokaże mecze Wisły.I nie panikujcie.
Odpowiedz cytując