Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19501
Stary 10.08.2011, 11:35
A w sprawie tego telebimu, który zasłania widok głównej kamerze, pisałem już o tym od razu po założeniu konstrukcji. Było to niemal rok temu i od tego czasu , ci mędrcy z Polimexu nie wpadli na pomysł, żeby zrobić coś z podestem na kamerę lub zmienić lokalizację telebimu.
http://wislakrakow.com/forum/showthr...254#post968254


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując