A w sprawie tego telebimu, który zasłania widok głównej kamerze, pisałem już o tym od razu po założeniu konstrukcji. Było to niemal rok temu i od tego czasu , ci mędrcy z Polimexu nie wpadli na pomysł, żeby zrobić coś z podestem na kamerę lub zmienić lokalizację telebimu.
http://wislakrakow.com/forum/showthr...254#post968254