|
Nie da się zrobić tak żeby było idealnie, na pewno najbardziej sprawiedliwą opcją jest ta obecna. Jeśli byłoby tak jak mówisz to dzisiaj musiałbym stać parę godzin w kolejce żeby mieć bilet mimo że posiadam karnet i mocniej wspomagam klub niż ci co idą po raz pierwszy na stadion na mecz z Apoelem.
Biorąc pod uwagę że każdy kto ma karnet może kupić ile chce biletów to patrząć na liczbę karnetów - jakieś 8000-9000 - to każdy kupuje po 3 bilety i wszystko się sprzedaje. To jest dopiero sprawiedliwość.
Ostatnio edytowane przez _gilardino_ : 10.08.2011 o godz. 11:03.
|