zim zum napisał(a):

|
Wszystko fajnie. Tylko przy nowych poj... zasadach dzisiaj jako karnetowiec musze stać w zajebistej kolejce, bo chcialem jeszcze bilet dla ojca.I co by mi dało, ze jak kupie w niedziele a on dzisiaj jak ja wyląduje na północy a on na południu.
|
wybacz mistrzu ale dlaczego twój ojciec ma być uprzywilejowany w stosunku do innych?