Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
4623
10.08.2011, 10:54
NIe ma co zawczasu panikować. Fakt to co się dzieje z naszym stadionem to są poprostu jaja, ale na razie najważniejsze są mecze z Apoelem.
rafaltwsd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafaltwsd
Znajdź inne posty napisane przez rafaltwsd