Wyświetl pojedynczy post
1Marek1
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19495
Stary 10.08.2011, 10:50
W przypadku awansu do LM stawiam dolary przeciwko orzechom, że zagramy u siebie. Tu przypudrują, tam zakryja dostaną zgode warunkową ale mecz sie odbędzie.
Odpowiedz cytując