Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
1Marek1
Member
Od: 06.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline
#
19495
10.08.2011, 10:50
W przypadku awansu do LM stawiam dolary przeciwko orzechom, że zagramy u siebie. Tu przypudrują, tam zakryja dostaną zgode warunkową ale mecz sie odbędzie.
1Marek1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1Marek1
Znajdź inne posty napisane przez 1Marek1