Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5826
Stary 10.08.2011, 10:43
yogul napisał(a):Wyświetl post
to nie są żadne głupie ograniczenia tylko bardzo dobre nagradzanie karnetowiczów.
jedne z nielicznych bardzo dobrych ruchów naszego klubu, warto wynagradzać kibiców którzy inwestują kasę w karnet żeby być często z Wisłą. Czemu oni mieli by stać po kilka godzin w kolejkach z kimś kto tylko sobie chce iść np na Apoel

poza tym dzięki temu mają możliwość "pierwokupu" swojego miejsca
Wszystko fajnie. Tylko przy nowych poj... zasadach dzisiaj jako karnetowiec musze stać w zajebistej kolejce, bo chcialem jeszcze bilet dla ojca.I co by mi dało, ze jak kupie w niedziele a on dzisiaj jak ja wyląduje na północy a on na południu.
Odpowiedz cytując