|
To jest oczywiste ze najpierw musi byc awans, jednak obecna sytuacja ze stadionem nie napawa optymizmem... W sumie ciekawe jakie opcje zaklada Basalaj w przypadku braku zgody na stadion Wisły...
A jesli Wisla nie awansuje do CL to wymogi stadionowe tez beda takie rygorystyczne ?
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|