Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5825
Stary 10.08.2011, 10:37
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Według mnie nie powinno być żadnych głupich ograniczeń tylko od początku powinna być możliwość zakupu przez każdego.

to nie są żadne głupie ograniczenia tylko bardzo dobre nagradzanie karnetowiczów.
jedne z nielicznych bardzo dobrych ruchów naszego klubu, warto wynagradzać kibiców którzy inwestują kasę w karnet żeby być często z Wisłą. Czemu oni mieli by stać po kilka godzin w kolejkach z kimś kto tylko sobie chce iść np na Apoel

poza tym dzięki temu mają możliwość "pierwokupu" swojego miejsca
Ostatnio edytowane przez yogul : 10.08.2011 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując