Ja wątpię w to, że Lechia przegra z Cracovią.
Co do Kafarskiego - to uważam, że jest naprawdę niezłym trenerem. Przyczyny tych niezbyt korzystnych wyników upatrywałbym się raczej w fakcie, iż Lechia nie ma takiego typowego egzekutora - jak Voskamp, Genkow/Biton.