Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15522
Stary 10.08.2011, 10:37
Ja wątpię w to, że Lechia przegra z Cracovią.

Co do Kafarskiego - to uważam, że jest naprawdę niezłym trenerem. Przyczyny tych niezbyt korzystnych wyników upatrywałbym się raczej w fakcie, iż Lechia nie ma takiego typowego egzekutora - jak Voskamp, Genkow/Biton.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując