dj_ibutti napisał(a):

to będą zapieprzać wzdłuż boiska z jedzonkiem dla VIPów prosto z cieplutkiej trybuny E ;]
|
A na trybunie E jest system oddymiania i pomieszczenia umożliwiające przygotowywanie posiłków (czyt. duża. wyposażona kuchnia)?
Smyrgu, a sądzisz, że Wisła nie interweniowała w sprawie stadionu? Po prostu do ZIKITu nic nie dociera, oni żyją w innym wymiarze. Wisła NIE MA ŻADNYCH PODSTAW PRAWNYCH, aby nadzorować inwestycje. Mogła zgłaszać uwagi, ale nikogo one nie obchodziły.
Wisła zaniedbała sprawę 10 lat temu, powinna zamówić projekt obiektu i przekazać go miastu (tak jak zrobiła to Legia), ale na to potrzeba było wydać około 10mln PLN. Tylko problem w tym, że wtedy też projektantem byłby najprawdopodobniej Obtułowicz...