Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4619
Stary 10.08.2011, 10:26
Jeśli nie zagramy na swoim stadionie, to każde miejsce, w którym mecz może się odbyć (bo zakładam głośne NIE dla kibucu przy ul. Kałuży), jest całkiem sporo oddalone od Krakowa. Dlatego może rzeczywiście warto zagrać u którejś ze zgód - nasi będą mieli większe wsparcie.

Edit:
Fakt, najpierw trza ograć Apoel, trochę się zapędzamy.
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 10.08.2011 o godz. 11:03.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując