kacpaw91 napisał(a):

|
Skoro rozważano kiedyś Lubin to może Wrocław?
|
Moze byc i Wroclaw, tu i tu kibce do ostatnich miejsc by stadiony zapelnili a i powod do picia by byl

)!
Jakas paranoja zeby Wisla uciekala na Slowacje bo impotent lewicowy machlojski nie mogl ukonczyc stadionu :S
@down
Ja do konca bede wierzyl ze uda sie u was rozgrywac mecze grupowe, za dlugo pracowal caly Krakow na ten sukces (oby) aby w pierwszym sezonie po 15 latach grac znowu na suchych stawach albo na Slowacji
Zreszta kto cie pusci na Slowacje w srodku tygodnia xD, jak nie zrobia stadionu to wielu kibicow z Krakowa straci szanse na obejrzenie meczy poczatkowaych... no chyba ze przed TV.